החממה פרק 17

החממה פרק 17 לצפייה ישירה | החממה פרקים מלאים | חממה פרק 17 לצפייה ישירה | VJNNV PRE 17 | 


החממה פרק 17 לצפייה ישירה 

סדרת הנוער של גיורא חמיצר ( יוצר "השמינייה"ו"האי" ).
שוב פעם העלילה מספרת על חבורת נערים מבריקים הלומדים בבית ספר מיוחד הנקרא "חממה", השוכן במקום פסטורלי על גדות הכינרת. בית ספר עם מוניטין של כזה "שגידל דורות של מנהיגים".

מה הולך לקרות ? כמובן שסיפורי ידידות ואהבה נרקמים לצד יחסים של יריביות ואכזבות . במשך הזמן מתגלה לנערים כי  מסתתרת מזימה היכולה לגרום לאסון נורא, ורק אם יחברו יחד ויפעלו כצוות עם שיתוף פעולה הם יוכלו  להינצל, לנצח את כוחות הרשע ובכך להציל את חבריהם !

מה לסיכום ?    בתום שנת התלמידים, התלמידים לא יחזרו להיות מי שהיו...

החממה פרק 17 לצפייה ישירה לחצו כאן !!!
תקציר פרק 17: " "
הנשף התחיל. אלה-לי ויפתח הגיעו ביחד, הם רקדו ונהנו כל הערב עד שהחל החלק האמנותי של הערב. סופי הזמינה את אלפי לנגן על הבמה, כשסיים לנגן, צצה משום מקום נערה בשם איימי, היא ישר קפצה על יפתח בנשיקות וחיבוקים, אלה-לי רואה הכל מהצד ובוכה. אלה-לי מנגבת את הדמעות, אומרת שלום לאיימי, ויוצאת החוצה. אלפי משכנע את אלה-לי  להינס לנשף . בהמשך החלק האמנותי של הערב אלה-לי ניצחה במשחק הכיסאות והייתה אמורה לזרוק על סופי עוגה (לפי הכללים של המשחק) ,אולם היא לא רצתה. אלפי התנדב לזרוק במקומה, אבל לא פגע בסופי אלא ביפתח. איימי צעקה שזה לא מגיע לו ותוך שנייה עפה עליה גם עוגה, זה הוביל ל"פוד - פייט"  (מלחמת אוכל) מאוד מעניין ומצחיק...

צפייה מהנה  :)

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin